Kronēti jauni OlyBet Sports Bar CS2 Baltics čempioni


2. decembrī norisinājās gandrīz vēsturisks pasākums, kurā mēs bijām liecinieki līdz šim lielākajam Counter-Strike 2 e-sporta turnīram Baltijā.

Pēc 3 nedēļu ilgām reģionālajām kvalifikācijas spēlēm četras no Baltijas labākajām komandām izcīnīja vietu galvenajā turnīrā, kur tās cīnījās par čempionu titulu un pievilcīgu 5000€ balvu fondu. Šis e-sporta pasākums tika aizvadīts pašā Baltijas sirdī Rīgā, krāšņajā “Splendid Palace” teātrī.

Durvis uz pasākumu tika atvērtas pulksten 11:00. Skatītājus un viesus sagaidīja dažādas aktivitātes, piemēram, VR stacijas, spēļu simulatori un, protams, atspirdzinoši dzērieni, gatavojoties dienas pirmajai pusfināla spēlei, kurā tikās “Daugava” no Latvijas un lietuviešu komanda “Grindas”, kas savu vietu finālos izcīnīja caur pēdējās iespējas kvalifikācijas turnīru. Vietējie līdzjutēji ar nepacietību gaidīja, kā “Daugava” veiksies pret talantīgo “Grindas” sastāvu. Par nožēlo vietējiem faniem, pirmais pusfināls noslēdzās ar karšu rezultātu 13-6 un 13-4, nodrošinot Grindas vietu lielajā finālā.

Pusfināla spēļu starplaikā skatītāji vēlreiz tika aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs. Garastāvoklis bija pacilāts un pūlī bija redzami tādi latviešu influenceri kā Jānis “Krivenchy” Krīvēns, Niklāvs Mičulis un Rihards “Prusax” Ķullītis, kā arī lietuvietis Simas Anužis, kurš plašāk pazīstams pēc “Youtube” birkas “Svarbeuse Dariti”. Apmeklētāju starpā pat bija redzams viens no pasaulē talantīgākajiem esporta spēlētājiem, NAVI komandas pārstāvis Justinas “jL” Lekavicius. Lai parūpētos, ka līdzjutēji ir labi paēduši, “OlyBet Sports bārs” sagādāja ēdināšanas pakalpojumus, piedāvājot sulīgus burgerus, kraukšķīgus kartupeļus un lieliskus atspirdzinājumus.

Otrais pusfināls sākotnēji bija paredzēts pulksten 15:30, un tas notika starp Igaunijas “sYnck” un Lietuvas “LT5”. Igauņi šajā turnīrā bija izteikti favorīti, taču arī “LT5” potenciālu nevarēja novērtēt pārāk zemu, ņemot vērā, ka šis sastāvs pārstāvēja arī vienu no labākajām Lietuvas CS:GO komandām “SD Invicta”. Galu galā mēs redzējām negaidīti augstu sniegumu no LT5 komandas puses, un tie kļuva par dienas otro finālistu. Mača karšu rezultāts bija 13-6, 17-19 un 13-6.

Pēc ātras pauzes spēlētājiem un skatītājiem, pienāca laiks lielajam finālam. Cīņa par Baltijas čempionu titulu tika izlemta pilnā Lietuviešu finālā. Brālīgā mīlestība šoreiz netika dalīta, jo abām komandām bija tikai viens mērķis – uzvarēt. Tā bija aizraujoša cīņa abu pušu izpildījumā, taču tikai viena komanda varēja pretendēt uz pjedestāla augstāko pakāpienu, un tā bija LT5. Lietuviešu pārstāvji ieguva čempionu trofejas un devās mājās ar lauvas tiesu no balvu fonda (2500€). Otrās vietas ieguvēji samierinājās ar 1500€, bet abas pusfinālistu komandas par pieliktajām pūlēm tika atalgotas ar 500€ katra.

Aizraujošais un patiesi neaizmirstamais pasākums bija noslēdzies, taču svinības un aktivitātes vēl turpinājās. Pēc OlyBet Sports Bar Counter-Strike 2 Baltics fināla noslēguma skatītāji un spēlētāji tika aicināti uz grandiozu afterpārtiju, kas norisinājās blakus esošajā Voodoo Sports Bar Elizabetes ielā 55. Šeit apmeklētājus sagaidīja elektrizējoša ballītes atmosfēra un atspirdzinoši dzērieni. Par vakara muzikālo pusi rūpējās dīdžejs Foxy Mandy, bet maģiskus pārsteigumus sarūpēja latviešu/itāļu iluzionists Dante Pecolli. Tā kā dienas galvenā tēma bija video spēles, visi pasākuma apmeklētāji varēja piedalīties arī fantastiskā izlozē, kur galvenā balva bija Playstation 5 konsole.

Šī notikumiem bagātā diena iezīmēja vēsturisku sasniegumu OlyBet Sports Bar un Baltijas e-sportā kopumā. Runājot par konkurētspējīgiem Counter-Strike turnīriem, šajā reģionā ir milzīgas izaugsmes iespējas, un tieši šādi pasākumi palīdzēs sasniegt to potenciālu.

Par OlyBet Sports Bar

Ar vairāk nekā 30 filiālēm 13 Latvijas pilsētās un papildu vietām Igaunijā un Lietuvā, OlyBet sporta bāri ikvienam sporta entuziastam nodrošina fantastisku vidi, lai vērotu izcilākos sporta notikumus uz lielajiem ekrāniem, baudot dzērienus un uzkodas par saprātīgām cenām. Tāpat katru nedēļas nogali tiek rīkoti tematiskie vakari ar dažādām izklaides iespējām.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment