Tas var glābt dzīvību – paramediķis izskaidro, kāpēc katram vecākam jāpiesprauž zīmīte pie sava bērna automašīnas sēdeklīša

Foto: Facebook

Katram no vecākiem vajadzētu piestiprināt zīmīti uz sava bērna mašīnas sēdekļa atzveltnes. Par šo potenciāli dzīvību glābjošo triku nezina daudzi vecāki.

Ātrās palīdzības darbinieks Facebook rakstīja:

“Pārāk bieži mēs nokļūstam autavārijās, kad mašīnā atrodas bērns / bērni, kuri ir pārāk jauni, lai viņi spētu sniegt par sevi un vecākiem kādu informāciju, ja vecāki atrodas bezsamaņā”.

 

Viņš skaidro, ka automašīnas avārijas gadījumā bērna dzīvību varētu glābt, nodrošinot, ka svarīgākā informācija par viņu ir viegli pieejama.

Vecākiem jāpiesprauž zīmīte sava bērna automašīnas sēdekļa aizmugurē ar visu informāciju, kas avārijas gadījumā jāzina: vārds, dzimšanas datums, vecāku vārdi, ārkārtas kontakti un visi medicīniskie apstākļi.

Foto: Facebook

Tas ne tikai palīdzēs ārkārtas reaģēšanas grupām identificēt bērnu, bet arī ļaus viņiem piekļūt veselības informācijai, kas ir steidzami nepieciešama.

Šajā piezīmē jāiekļauj arī alerģijas pret zālēm un citām vielām, un arī tas, ja bērnam jau ir kādas veselības problēmas, papildu norādot arī ārsta kontaktinformāciju.

“Tas prasa divas minūtes un tas var glābt bērna dzīvību,” sacīja mediķis. Vietnē  Facebook vecāki slavēja pavisam vienkāršo padomu un pievienoja savus ieteikumus bērnu aizsardzībai brīdī, kad ģimene atrodas dodas izbraucienā.

Avots: metro.co.uk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru