Ušakovs vaļsirdīgi atzinies, kāpēc nepiedalījās Dziesmu un deju svētku svinīgajā gājienā

 

Rīgas mērs Nils Ušakovs žurnālam “Privātā Dzīve” vaļsirdīgi atzinies, kāpēc nebija sastopams vērienīgajā Dziesmu un deju svētku svinīgajā gājienā, raksta la.lv portāls kokteilis.lv.

Izrādās, nedēļas sākumā Nils kopā ar sievu Ivetu Strautiņu – Ušakovu bija devušies atvaļinājumā uz Spāniju. Rīgas mērs Nils Ušakovs žurnālam stāstīja, ka bijis ļoti intensīvs darba grafiks pēdējos mēnešos, tāpēc vienīgā vēlme šajā brīvajā laikā esot bijis labi izgulēties un atpūsties.

Nils un Iveta apmeklēja noslēgumu pasākumus – gan lieluzvedumu “Māras Zeme” 7.jūlijā, kas norisinājās Daugavas stadionā, gan noslēguma koncertu “Zvaigžņu ceļā” Mežaparka Lielajā estrādē.

Rīgas mērs žurnālam sacījis, ka šos uzvedumus kopā ar sievu viņi neapmeklē tikai kā amatpersonas, bet vēloties tos izbaudīt “tīri cilvēcīgi”. Nila sieva Iveta atzinās, ka pati 19 gadu garumā ir dejojusi kolektīvā “Zelta sietiņš”, vēlāk “Rotaļa” un atzinās, ka Dziesmu svētkos ir gan dejojusi, gan dziedājusi, bet tuvāka viņai noteikti ir dejošana.

Pāris arī atklāja, ka savu dēlu, trīs gadus veco Tomu plānojuši vest uz dejo skoliņu “Mazsietiņš”, jo bērniņš esot ritmisks un izrādot interesi par dejošanu, tomēr izrādījies, ka nodarbības tur notiek agros sestdienu rītos, tāpēc pagaidām šis plāns ir atlikts uz mazliet vēlāku laiku.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru