VIDEO: Rīgā aizturētais negaidīti metas virsū policistam un viņu pamatīgi iekausta…

Policistiem darbā jābūt gataviem uz visu – arī pēkšņiem uzbrukumiem, kuri var būt pavisam negaidīti un bez jebkāda acīmredzama iemesla. Tieši šādu situāciju ceturtdien, 12. aprīlī, piedzīvoja kāds policists, kuram darba diena diemžēl beidzās slimnīcā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Viss sākās ar to, ka garāmgājēji policijai ziņoja par ielas malā iemigušu vīrieti, kurš, visticamāk, bija pārmērīgi lietojis alkoholiskos dzērienus.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidrojuši gulētāja personas kodu un pārbaudot to datu bāzē, atklājies, ka vīrietis nav deklarējis savu dzīvesvietas adresi, tāpēc inspektori lūguši pārkāpēju vēl nedaudz uzkavēties, lai sastādītu viņam protokolu.

Tā kā pārkāpējs uzvedies salīdzinoši mierīgi, policisti pat ļāvuši viņam piesēst patruļas automašīnā, taču vīrietis šo laipnību nav novērtējis…

Raksta turpinājums un VIDEO nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Comments

  anete

  (13/04/2018 - 21:31)

  Kas tā par cūcību!!!??? – kā kaut kas nepatīk, vecene uzreiz sāk bļaustīties krievu valodā? Ar kādām tiesībām? Šis video jāredz Valsts valodas inspekcijai un bezkauņa jāatlaiž no darba nekavējoties!
  Te pat nevarētu aizturētajam pārmest, ka viņš nav pakļāvies “likumsargu” prasībām, jo prasības tiek izkliegtas svešvalodā!

   EsTE

   (13/04/2018 - 22:37)

   anete, es tev pilnībā piekrītu!
   Kaut kādā svešvalodā, kaut ko sāk bļaut virsū!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *