Vīnkalni Street Food Eiropas čempionāta finālā

Vīnkalni Pizza Family svētdien, 18.septembrī, izcīnīja 1.vietu EUROPEAN STREET FOOD AWARDS 2022 Latvijas atlasē, kas trīs dienu garumā norisinājās Andrejostas teritorijā, Rīgā. Vīnkalnu komandas galvenā balva ir ceļazīme uz šobrīd lielāko ielu ēdināšanas jeb STREET FOOD pasākumu pasaulē – EUROPEAN STREET FOOD AWARDS EUROPE.

Sacensības notiks no 7. – 9.oktobrim Vācijas pilsētā Minhenē.

Šobrīd Vīnkalni komanda aktīvi meklē sadarbības partnerus un atbalstītājus, kuriem būtu interese piedalīties šī brauciena realizācijā.

Konkursam Vīnkalni izvirzīja sava sortimenta TOP picu no klientu puses – Frančeskana, kas pasniegta uz romana picu pamatnes, ko raksturo plāna mīkla un kraukšķīga maliņa. Frančeskanas īpašo garšu veido saulē kaltēti tomāti, prosciutto crudo jeb vitinātātais šķiņķis, kalamata olīves, šampinjoni, parmezāna siers un rukola, kā arī pašu gatavotā tomātu mērce un mocarellas siera garšu saspēle. Protams, īpaša nozīme ir arī itāļu miltiem Vīnkalnu picas garšā! Vērtēšanai bija pieejama arīdzan veģetāra Frančeskanas versija.

Ne mazāk nozīmīga loma ceļā uz uzvaru bija komandas prezentēšanas spējas, ar ko Pizza Family ir iekarojusi street food pasākumu apmeklētāju sirdis

jau no 2017.gada. Gaidot rindā savu kārtu, ir liela iespēja, ka sanāks vērot arī dzīvo šovu picu meistaru izpildījumā un redzēt augstu lidojošas picu mīklas!

Vīnkalni ir Žentiņu ģimenes lolojums, kas ir rezultāts mīlestībai pret Itāliju jau vairāk nekā 25 gadu garumā. Valmieras novadā ir saimnieku Zandas un Ulda rūpīgi iekopta viensēta, kur Brīvdabas picērijā jau kopš 2009.gada iespējams piedalīties Itāļu picu meistarklasēs restaurētā zirgu stallī.

Valmieras vecpilsētā, savukārt, ir picērija Vīnkalni Pils Māja, kur saimnieko vecākais saimniekdēls Artis ar sievu Eviju un komandu. Šī gada viņi veiksmīgi atvēra arī pirmo picēriju Rīgā – atjaunotajā Āgenskalna tirgū, kas pirmajā mēnesī no klientiem ieguva ikoniskos atslēgvārdus – “Tur, kur tā rinda vienmēr”. Taču uz Minheni dosies Vīnkalni Ceļojošā Picērija -, kas ar retro busiņu un malkas krāsni siltās sezonas laikā dodas, galvenokārt, uz kāzām, dzimšanas dienām un korporatīvām ballītēm!

Just līdzi Vīnkalni Pizza Family komandas panākumiem Minhenē varēs, sekojot viņiem sociālajos tīklos ->

IG: vinkalnu_picerija

FB: VinkalniPilsMāja

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment