“Brīvrunu Projekts” ar jaunu dziesmu aicina uz piecu gadu jubilejas lielkoncertu

Pirmais un vienīgais repa improvizācijas teātris Latvijā, “Brīvrunu Projekts”, 31.augustā aicina uz piecu gadu jubilejas svinībām fon Stricka villas dārzā. Par godu svētkiem kolektīvs radījis jaunu dziesmu un video “Reāls frīstails”.

Gaidāmais lielkoncerts vainagos “Brīvrunu Projekts” piecu gadu darbību, pulcējot ne tikai pamatsastāva biedrus, bet arī vairākus Latvijā populārus mūziķus.

“Brīvrunas lielkoncerts gan mums, gan klausītājiem būs īpašs un pārsteigumiem bagāts. Tā būs reta iespēja uz skatuves redzēt arī daudzus mūsu draugus, piemēram, ansi, Edavārdus, Miku Galvanovski un citus,” saka Edgars Sniegs.

Koncertā tiks izpildīti populārākie brīvrunas skeču uzdevumi labākajās BP tradīcijās. Koncerts sāksies 20:00, biļetes iespējams iegādāties bezrindas.lv.

Par godu lielajam notikumam kolektīvs radījis dziesmu “Reāls frīstails”, kas manifestē improvizācijas nozīmi mūsu katra ikdienā. Klipa stils veidots ar atsauci uz populāro datorspēli “GTA San Andreas”, kuru spēlējot uzaugušas “Brīvrunu Projekts” paaudzes.

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment