Sieviete ieradās slimnīcā ar stiprām vēdersāpēm, rentgens uzrādīja ko šokējošu un lika ārstiem rīkoties nekavējoties

FOTO: Cover Asia Press

Kāda sieviete Indijā atgūstas pēc operācijas, kad ārsti izņēma no dzemdes motocikla rokturi. 30 gadus vecā sieviete tika uzņemta pirms divā dienām ar smagām vēdersāpēm M.Y. Hospital Indorā, Madjas Pradešas štatā, Indijas centrālajā daļā.

Ārsti veica rentgena staru pārbaudi, pirms pamanīja lielu priekšmetu. Datortomogrāfijas skenēšana apstiprināja motocikla rokturi dzemdē, mazajā zarnā un urīnpūslī.

FOTO: Cover Asia Press

Ārsti otrdienas, 14.02., rītā aizveda sešu bērnu māti nekavējoties uz operāciju.19 ārstu komanda veica četru stundu garu operāciju un bija spiesta izņemt sievietes dzemdi. Asociētā profesore, doktore Soņa Mosa no M. Y. Hospital, teica:

 

“Viņa mums teica, ka viņas vagīnā rokturi ielika viņas vīrs, kad viņš bija alkohola reibumā. Viņš bija brīdinājis viņu nevienam nestāstīt, citādi viņš viņai nodarīs pāri. Priekšmets viņā atradās jau gandrīz divus gadus, un tas bija stipri bojājis viņas orgānus, kas bija caurdurti un izdiluši, līdz ar to atstājot sievieti ar mokošām sāpēm. Viņas dzemde bija pilnīgi novājināta, un tāpēc mums vajadzēja to izņemt, bet mums izdevās salabot viņas urīnpūsli, izmantojot urīncauruli. Viņai vairs nevar būt bērni.”

 

Paciente ir uz izveseļošanās ceļa un ir pie samaņas, bet nākamās 72 stundas būs kritiskas. Sieviete par savu vīru ziņojusi policijai, un viņš tagad atrodas apcietinājumā.

Avots: metro.co.uk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru