“The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs atklāti runā par smagā lēmuma pieņemšanu – aiziešanu no ģimenes

FOTO: ©F64

Grupas “The Sound Poets” līdera Jāņa Aišpura un sievas Madaras Līviņas – Aišpuras kopdzīve pārtrūka pirms gada. Abi ir nolēmuši arī oficiāli šīrties, taču līdz šim tas vēl nav izdarīts. Izdevumam “Santa” Aišpurs beidzot atklājis to, kas viņam šķitis grūtākais šķiršanās procesā. 

Mūziķis atklāj, ka nonācis ļoti grūtā izvēles priekšā – turpināt būt negodīgam pret sevi vai būt nevīrišķīgam un pamest ģimeni, jo tobrīd abu jaunākā meitiņa bija pavisam maza, un nešķita piemērotākais brīdis aiziet no ģimenes:

 

“Ar sievu šķīrāmies ļoti nepiemērotā brīdī, jaunākā meitiņa bija pavisam maza. Sevi daudz šaustīju jautājumos, vai mans solis ir vīrišķīgs vai ne. Tomēr, ja attiecībās būtu palicis, tas nebūtu godīgi pašam pret sevi.”

 

Viņš atzīst, ka lēmumu pieņemt nebija viegli un ātri, tas viss esot ticis vilkts garumā, tādējādi sāpinot otru cilvēku. Jānis būtu gribējis rīkoties vīrišķīgāk, nestiepjot gumiju:

 

“Vienu lietu gan sev pārmetu. Smagā lēmuma pieņemšanu vilku garumā un šādi savas šaubas un spriedzi uzliku otram cilvēkam, kuram jau tā nebija viegli. Es gribētu būt spējis lēmumu pieņemt ātrāk, nevis vilkt gumiju un mocīt otru. Tas nebija vīrišķīgi.”

 

Jāņa un Madaras laulība ilga 12 gadus. Viņu kopdzīves laikā pieteicās divas atvasītes – meitiņas.

Šogad būs pagājis gads ne tikai kopš Aišpurs aizgājis no ģimenes, bet arī kopš sākušās viņa romantiskās attiecības ar dziedātāju aiju Andrejevu. Zināms, ka abi jau uzsākuši kopdzīvi.

 

Avots: Apollo.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru