Tiek organizēts vērienīgs hokeja pasākums par godu 2 gadu sadarbībai ar NHL

15. martā, pulksten 19:00, “Voodoo Casino” telpās gaidāms hokeja faniem, profesionāļiem un entuziastiem veltīts vērienīgs pasākums. Ja esi īstens hokeja fans, Tev noteikti tur ir jābūt!

Būs arī lielais pārsteigums, ko šobrīd gan vēl paturam noslēpumā. Bet nešaubies ne mirkli – Latvijā tas būs vēl kas nebijis un neliks vilties! Atnāc un ieraugi ar savām acīm.

 

Padomāts arī par vakara izklaides daļu. Tā gaitā uzstāsies grupa ‘’Dzelzs Vilks’’, notiks gaisa hokeja sacensības, tāpat arī dažādi konkursi ar lieliskām balvām. Pasākuma rīkotāji ir parūpējušies par visu, lai gaisā virmotu īsta hokeja noskaņa!

 

Kā zināms, tad kopš 2021. gada jūnija “Olympic Entertainment Group (OEG)”, “OlyBet” un Nacionālā hokeja līga (NHL) ir noslēgušas vienošanos par sadarbību, kuras rezultātā “OlyBet” kļuvis par oficiālo līgas sporta likmju partneri Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.

 

Trešdienas pasākumā piedalīsies arī vairāki šo kompāniju pārstāvji. To skaitā – Džons Levickis (John Lewicki), kurš ir NHL viceprezidents biznesa attīstības un starptautisko partnerattiecību jautājumos, kā arī “Olympic Entertainment Group” un “OlyBet Group” izpilddirektors Korijs Plamers (Corey Plummer).

 

Daudzi noteikti ir ieinteresēti – sadarboties ar tik lielu organizāciju ir vērienīgi, kāds bija ceļš līdz šāda līmeņa sadarbībai?

 

“Šis noteikti bija aizraujošs ceļš, lai nonāktu līdz tam, ka “Olybet” ir kļuvis par viena no pasaules varenākā sporta zīmola kāds ir NHL oficiālo likmju partneri Baltijas valstīs. Šo 2 gadu laikā esam izveidojuši stabilu sadarbību, kas mūsu klientiem ir devusi iespēju gan apmeklēt NHL spēles klātienē – tepat Eiropas spēlēs Tamperē, gan arī ASV – gan tikties ar pasaules mēroga hokeja zvaigznēm. Mēs ļoti lepojamies, ka mums ir izdevies tik veiksmīgi atrast sadarbības krustpunktus ar tādu zīmolu kā NHL, jo tas parāda arī mūsu sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti,’’ sacīja Juris Celmārs.

 

Šīs sadarbības ietvaros “OlyBet” klientiem ir ne mazums priekšrocību. Uz tām norāda Celmārs: “Mūsu sporta bāros ir iespējams sekot līdzi praktiski visām NHL spēlēm, regulāri organizējam arī iespējas tikt pie oficiālajiem NHL suvenīriem, ko ļoti novērtē kvēlākie līgas fani. Olybet.TV platformā nodrošinām ekskluzīvu saturu no NHL, kurš nav pieejams nekur citur.”

 

Neskaitot jau esošās priekšrocības, “OlyBet” negrasās apstāties un sola arī nākotnē daudz dažādu jaunu iespēju. “Latvija ir ļoti izteikta jaunās paaudzes profesionālu hokejistu izaugsmes valsts. Mūsu šī brīža Latvijas NHL spēlētāji to labi pierāda. Mēs, kā oficiālais partneris, noteikti turpināsim Latvijas līdzjutējiem sniegt labāko NHL spēļu pieredzi, dosim iespējas sekot saviem saviem elkiem gan tiešraidēs, gan klātienes spēlēs. Protams, kā partneriem mums ir daudz iespēju rīkot pie vēl nebijušus pasākumus un popularizēt NHL Latvijā vēl vairāk kā līdz šim,” sacīja Celmārs.

 

Tiekamies jau 15. martā pulksten 19:00 un izbaudām hokeja gaisotni kopā! Pieteikties uz šo pasākumu iespējams ŠEIT.

Pasteidzies!

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment