Baiss skats – milzīgs zirneklis apēd veselu oposumu

FOTO: Justine Latton/ Facebook

 

Ja jums nepatīk zirnekļi, iesakām neskatīties.

 

Šādu murgu piedzīvoja kāds austrāliešu pāris, kurš viesojās kādā namiņā Austrālijā, kur medniekzirneklis apēda veselu oposumu. Pārsteidzošus kadrus uzņēma vīrs un sieva, ceļojot pa Tasmānijas tālajiem dienvidu štatiem.

Džastine Lattone ar savu dzīvesbiedru nedēļas nogalē devās izbraucienā uz Mauntfīldu. Viņa ievietoja fotogrāfiju  “Tasmānijas kukaiņu un zirnekļu” Facebook lapā, kurā bija redzams, kā medniekzirneklis aprij punduroposumu.

FOTO: Justine Latton/ Facebook

 

Šī situācija ir pievērsusi daudzu cilvēku uzmanību. Robina Geitsa sacīja, ka šī aina esot pilnīgi ticama, jo jebkurš dzīvnieks var kļūt par kāda cita laupījumu. Viņa rakstīja:

“Ja punduroposums bija jau miris un atdzisis, tas bija viegls mērķis, un zirneklis vienkārši izdzēra oposuma sagremojamos šķidrumus.”

 

Džūlija Soutvela teica, ka oposums jau bija miris, kad kļuva par rāpuļa pusdienām. Viņa rakstīja: “Gluži skumji, jo tik daudz radījumu cīnās par izdzīvošanu. Jebkuram ir jādzīvo.”

FOTO: Justine Latton/ Facebook

 

Brendons Makintairs teica:

 

 “Tas ir sasodīti liels mednieks, un tas ir pilnīgi nāvīgi, ka viņš var nokārties no sienas brīdī, kamēr ieturēja vakariņas.”

 

Punduroposumi ir apmēram tikpat lieli kā peles un sver mazāk par golfa bumbiņu. Tasmānija ir mājvieta divu veidu punduroposumiem – mazajam pundurim un austrumu pundurim.

Tie parasti nav medniekzirnekļa medījumi, kuri parasti meklē un pārtiek no mazajiem putniem, vardēm un gekoniem.

Eksperti apgalvo, ka, lai gan attēls liecina par retu notikumu, šausminošā aina bija pilnīgi ticama.

Avots: metro.co.uk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru