Daniels baidījās, ka nekad nevarēs nodibināt ģimeni

Foto: BPM MEDIA/Szabolcs Agoston Photography

Daniels Rotariu tika stipri sakropļots pēc tam, kad viņa bijusī draudzene viņu sadistiski aplēja ar skābi. Viņš bija nobijies, ka nespēs atkal atrast sev otru pusīti ar ko veidot attiecības vai ģimeni. Pēc iznākšanas no slimnīcas, Daniels satika Annu, ar kuru kopā viņiem šobrīd ir četrus mēnešus jauns mazulis.

31 gadu vecais Daniels 2016, gadā tika apliets ar 96% tīru sērskābi, kuru viņam uzlēja bijusī draudzene Keitija Leonga, kamēr vīrietis gulēja. Vairākus mēnešus viņš pavadīja slimnīcā ar bailēm, ka viņš nekad vairāk nevarēs nodibināt ģimeni sava izskata dēļ.

Viņš joprojām sastopas ar milzīgiem šķēršļiem – ieskaitot ādas transplantācijas operāciju un centienus atjaunot vismaz daļu redzes, taču neskatoties uz to visu Daniels sevi uzskata par ļoti laimīgu cilvēku. Vīrietis iepazinās ar savu šī brīža dzīvesbiedreni Annu, kas  viņa bijusī aprūpētāja. Viņi kopā audzina divus dēlus – Annas dēlu Daniela audžu dēlu sešus gadus veco Džeku un četrus mēnešus jauno kopīgo dēlu Dāvidu.

Daniels pirms bijusī draudzene viņu aplēja ar skābi

Pats Daniels stāsta:

“Man tikko bija mana pirmā dzimšanas diena ar savu ģimeni, un Anna un es plānojam mūsu kāzas nākošā gada Maijā. Kāzām bija jānotiek jau šogad, taču tās bija jāatliek, jo mums pieteicās Dāvids. Viņam tagad ir četri mēneši, un viņš ir jauks zēns. Es esmu ļoti laimīgs!”

Cietušais vīrietis atzina, ka joprojām saprast izaicinājumus savā tēva ikdienā, ieskaitot netīro darbiņu – pamperu mainīšanu, apvienojot to ar kāzu plānošanu.

Dainela bijušajai draudzene Keitija tika atzīta par vainīgu slepkavības mēģinājumā. Viņai tika piešķirts mūža ieslodzījums.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru