Dānijā dzīvojošie latvieši izveido apsveikumu Latvijai; “Mēs mīlam Latviju un plānojam atgriezties dzimtenē”

Jauna un sirsnīga īsfilma Latvijas simtgadei no Dānijā dzīvojošajiem latviešiem, dziedot un spēlējot Prāta Vētras dziesmu!  

Saņēmām šādu vēstuli mūsu portālam:

Labdien!

Mani sauc Toms Kreicbergs, un es ar saviem draugiem Dānijā nolēmām nosūtīt mūsu dzimtenei mīlestības vēstuli īsfilmas formātā- īsfilmu „Starp Latviju un Dāniju” (Starp Divām Saulēm). Par spīti tam, ka dzīvojam ārzemēs, mēs mīlam Latviju un plānojam atgriezties, tāpēc arī šis video apsveikums. Ja jums patīk šī īsfilma lūdzu dalieties ar to tālāk.

Savukārft video aprakstā ir šāds teksts:

Īsfilma „Starp Latviju un Dāniju” ir Dānijā dzīvojošo latviešu apsveikums Latvijas simtgadei. Mēs mīlam Latviju un plānojam atgriezties dzimtenē, taču pagaidām varam nosūtīt šo mīlestības vēstuli īsfilmas formātā mūsu zemei 

Īsfilma „Starp Latviju un Dāniju” ir Dānijā dzīvojošo latviešu apsveikums Latvijas simtgadei. Mēs mīlam Latviju un plānojam atgriezties dzimtenē, taču pagaidām varam nosūtīt šo mīlestības vēstuli īsfilmas formātā mūsu zemei 🙂 Filmu veidoja Toms KreicbergsVokāls: Sabine Vidrike, Sandra Daukste, Laine Ašmane, Patrīcija Lisovska, Māris Maris GailisAlts: Ance LipsteĢitāra: Toms KreicbergsOriģinālā dziesma: Prāta Vētra- Starp Divām SaulēmVideo uzņemšana un rediģēšana: Peter Moško un Kristina Kristína Sopúchová (Creative Project Agency)

Posted by Toms Kreicbergs on Svētdiena, 2018. gada 4. novembris

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru