Konors Makgregors būvē mājas ģimenēm, kas palikušas bez pajumtes

FOTO: Facebook

Konors Makgregors ir atklājis, ka būvējis vairākas mājas, kas paredzētas ģimenēm bez pajumtes, lai sauktu tās par savām mājām.

Viņš norādīja, ka uzbūvējis kopumā astoņas mājas tiem, kam tas nepieciešams, un dalījies ar ēkas fotoattēliem, kas jau tapušas. Makgregors rakstīja:

 “Atpakaļ uz vietas šodien, ir pagājis kāds laiciņš. Šī ir mana pirmā īpašumu attīstība. Mums ir 8 mājas, kas tuvojas finiša taisnei. 3 guļamistabu mājas, paredzētas ģimenēm bez mājām, kas šobrīd uzturas viesnīcās apkārt galvaspilsētai. Bet ne uz ilgu laiku. Cauri vētrai nāk saule!

Staigājot pa šo zemi un šīm mājām šodien, satiekot visus kaimiņus, zinot, ka drīz te dzīvos ģimenes, kas radīs paši savas atmiņas un būvēs no jauna savas dzīves, dod man lielu lepnumu!

Īrija uz visiem laikiem! Vispirms Īrija! Īrija vienmēr!”

FOTO: Facebook
FOTO: Facebook

 

Šā gada sākumā Makgregors paziņoja, ka ir aizgājis pensijā no MMA, sacīdams:

 

“Hei, ātrs paziņojums, ka es šodien esmu nolēmis doties pensijā no sporta, kas oficiāli pazīstams kā “Jauktās cīņas māksla”. Es novēlu, lai visi mani vecie kolēģi sekmīgi piedalās sacensībās. Es tagad pievienojos saviem bijušajiem partneriem šajā pasākumā, jau pensijā. Kārtīgas Pina Koladas uz mana rēķina!”

 

FOTO: Facebook
FOTO: Facebook

 

Avots: Ledbible.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru