Lielbritānija ir paziņojusi par jaunu imigrācijas sistēmu, kas pilnībā izbeidz brīvu kustību!

Lielbritānija trešdien paziņoja par jaunu imigrācijas sistēmu, kas izbeigs cilvēku brīvu pārvietošanos un par prioritāti izvirzīs augsti kvalificētu darbaspēku. Šī sistēma ir paredzēta, lai aizstātu to, ko Apvienotā Karaliste ievēroja kā Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts.

Lielbritānija 31. janvārī pameta Eiropas Savienību, kurā bija veselus 47 gadus un vairs netaisās atbalstīt Eiropas Savienības noteikumus, kad decembrī pilnībā beigsies pārejas periods pēc Brexit.

Lielbritānijas robežkontrole bija viens no jautājumiem, kas 2016. gada referendumā vēlētājus pamudināja balsot par izstāšanos no ES. Valdības ierosinātā jaunā imigrācijas sistēma nosaka punktus par katru kvalifikāciju vai prasmi un pieprasa katram viesstrādniekam nopelnīt vismaz 70 punktus.

Potenciālajam imigrantam, kurš nopelna vismaz £ 25 600 (EUR 30 830) gadā, ir 20 punkti. Tiem, kas nopelna tikai minimālo algu 20 480 sterliņu mārciņu (24 664 euro) gadā, nebūs neviena punkta.

20 punkti tiks piešķirti arī par “atbilstošu prasmi” un vēl 20 punkti par angļu valodas prasmi “vajadzīgajā līmenī”. Pašreizējais kvalificēto imigrantu algas slieksnis Lielbritānijā ir 30 000 sterliņu mārciņu (36 129 eiro) gadā.

Jūs varat arī nopelnīt 20 punktus par nepieciešamo reto kvalifikāciju un 10-20 punktus par doktora grādiem dažādās jomās.
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru