Meita 4 gadus rakstīja uz mirušā tēva telefonu, taču vienu dienu viņa pēkšņi saņēma atbildi…

FOTO: Chasity Patterson

 

Breds rakstīja:

 

“Sveika, mīļā, es neesmu tavs tēvs, bet es saņēmu katru dienu tavas ziņas četrus gadus. Ar nepacietību gaidu tavas piemiņas ziņas un ikvakara atskaites. Mani sauc Breds un es zaudēju savu meitu 2014. gada augustā ceļu satiksmes negadījumā un tavas ziņas turēja mani dzīvu. Kad tu man uzraksti, es zinu, ka tā ir ziņa no Dieva. Man patiesi ir žēl, ka tu zaudēji tik tuvu cilvēku, bet es esmu klausījies tevī jau pāris gadus un esmu vērojis, kā tu audz un ej cauri daudz kam vairāk nekā citi. Esmu vēlējies tev atbildēt jau vairākus gadus, taču es negribēju salauzt tavu sirdi. Tu esi neparasta sieviete, un es vēlos, kaut mana meita būtu izaugusi par tādu sievieti kāda esi tu, paldies par tavām ikdienas ziņām, tu man atgādini, ka ir tāds Dievs un tā nebija viņa vaina, ka mana meita vairs nav dzīva.”

 

Vīrietis atvadījās no meitenes sakot, ka viņam ir žēl, taču viņš ļoti lepojas ar viņu.

Meitene ar šo ziņu dalījās savā  Facebook profilā piebilstot, ka Breda atbilde bija zīme, ka viss ir kārtībā un viņas tēvs ir mierā. Viņa sacīja, ka Džeisons, kas nav viņas bioloģiskais tēvs, nekad nebija palaidis garām nevienu skolas balli vai viņas spēles. Česitija sacīja:

 

“Esmu raudājusi ar viņu, stāstījusi viņam visu un pat kļuvusi patstāvīga, jo viņš veltīja laiku, lai mani mīlētu un parādītu, kā izskatās laime. TĀ KĀ JĀ, Džeisons bija mans tēvs, bet viņš arī bija paraugs daudziem citiem bērniem mūsu pilsētā.”

 

Avots: metro.co.uk

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru