Migrants no Eritrejas Frankfurtes dzelzceļa stacijā pagrūž zem sliedēm astoņgadīgu zēnu un viņa māti

FOTO: AP / Scanpix

Pirmdien, 29.07., kāds eritrejietis Frankfurtes Centrālajā dzelzceļa stacijā pagrūdis zem sliedēm māti un viņas astoņus gadus veco dēlu. Māte ir izdzīvojusi, taču zēna dzīvību nav izdevies izglābt.

Policija izmeklē notikušo kā slepkavību. Uzbrucēja motīvi vēl nav noskaidroti. Aculiecinieki ziņoja, ka vīrietis nogrūdis zēnu un viņa māti no septītās platformas. Pirms meties bēgt, vīrietis mēģinājis nogrūst uz sliedēm vēl vienu cilvēku, taču tas viņam nav izdevies. Aizdomās turamo ar garāmgājēju palīdzību izdevās aizturēt pie dzelzceļa stacijas.

Domājams, ka aizdomās turamais ir Eritrejas pilsonis, atklāja Hesenes zemes iekšlietu ministrs. 40 gadus vecajai sievietei izdevās izvairīties no ātrgaitas vilciena, kas strauji tuvojās, taču viņas dēls guva nāvējošus ievainojumus, atklāja policija. Sieviete ir nogādāta slimnīcā.

FOTO: AP / Scanpix
FOTO: AP / Scanpix
FOTO: AP / Scanpix
FOTO: AFP / Scanpix
FOTO: AFP / Scanpix
FOTO: EPA / Scanpix

Vācijas iekšlietu ministrs Horsts Zēhofers notikušā dēļ pārtrauca savu vasaras atvaļinājumu un sasauca galveno drošības dienestu vadītāju tikšanos. Ministrs norādīja, ka visa informācija par notikušo vēl nav noskaidrota, bet uzsvēra, ka vainīgais tiks saukts pie atbildības.

FOTO: REUTERS / Scanpix
FOTO: REUTERS / Scanpix
FOTO: REUTERS / Scanpix

 

Nākošajā lappusē uzzināsi, kāpēc radusies šāda un vēl citas līdzīgas nelaimes Vacijā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru