VIDEO: Piensaimniecības strādnieki nofilmēti līdz nāvei sitot un spīdzinot jaundzimušus teļus

FOTO: Animal Recovery Mission

Ir uzsākta izmeklēšana pēc tam, kad strādnieki tika nofilmēti, sitot, spārdot un smacējot jaundzimušus teļus līdz nāvei piena fermā Indiānā.

Video, ko izplatīja kāda dzīvnieku tiesību grupa, liecina par to, ka Fair Oaks Farms darbinieki ļaunprātīgi izmanto dzīvniekus. Strādniekus var redzēt, kā tie velk teļu, met tos nelielos iežogojumos un pat stampā viņu galvas.

Video redzams arī, ka dzīvnieki tiek ar spēku baroti ar pienu, līdz tie nevar elpot. Šo filmu filmēja Dzīvnieku atjaunošanas misijas loceklis, kurš no pagājušā gada augusta līdz novembrim kļuva par šīs fermas darbinieku, ziņo CBS Chicago.

Labdarība nesen izplatīja video, kas ir mudinājis vietējos likumsargus sākt izmeklēšanu. Baisajā sižetā redzami teļi pārblīvētos, netīros un karstos apstākļos. Temperatūras rādījumi, kas mērīti vairāk nekā 37 C nožogoumā. Miruši jaunie teļi tika samesti masu kapu vietās pēc tam, kad tika piekauti vai nosmacēti līdz nāvei.

Fairlife piensaimniecība saņem pienu no Fair Oaks Farms, kas pieder Maikam Makklauskijam. Viņš teica savā paziņojumā, kas sekoja pēc šī notikuma:

“Man ir pretīgi, un es uzņemos pilnu atbildību par darbībām, kas video sišetā, jo tās ir pretrunā ar visu, kas mums pienākas attiecībā uz atbildīgu govju aprūpi un komfortu. Šajā video redzamie darbinieki pilnībā un pilnībā ignorēja dokumentēto apmācību, ko visi darbinieki apgūst, lai nodrošinātu mūsu dzīvnieku komfortu, drošību un labklājību.”

FOTO: Animal Recovery Mission
FOTO: Animal Recovery Mission
FOTO: Animal Recovery Mission
FOTO: Animal Recovery Mission

Trīs no četriem video identificētajiem darbiniekiem tika atlaisti pēc tam, kad kolēģi notvēra tos, ļaunprātīgi izmantojot dzīvniekus, un ziņoja par to vadībai. Ceturtais tika atlaists otrdien. Piektā persona videoklipā ir kravas automašīnas šoferis, kurš strādā par trešo personu un nekad vairs netiks ielaists Fair Oaks Farms. Paziņojumā tika piebilsts:

“Tiek veikta pilnīga visu video aspektu izmeklēšana, kuru laikā un pēc tās tiks uzsākta disciplināra izmeklēšana, tostarp par darba attiecību izbeigšanu un kriminālvajāšanu pret visiem darbiniekiem un vadītājiem, kuri ir pārkāpuši vai nu mūsu dzīvnieku aprūpes praksi, vai likumu, vai arī abus.”

FOTO: Animal Recovery Mission
FOTO: Animal Recovery Mission
FOTO: Animal Recovery Mission
FOTO: Animal Recovery Mission

Fairlife nekavējoties apturēja piegādes un teica, ka viņi nodrošinās vairāk apmācības par dzīvnieku labturību darbiniekiem. Pienu izņēmušas vairākas ķēdes ASV.

Fair Oaks Farms, kas ir populārs galamērķis skolas ceļojumiem, savulaik tika dēvēts par “lauksaimniecības tūrisma Disnejlendu”, raksta žurnāls Food & Wine.

Avots: Metro.co.uk

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment