Zīdainis nomirst pēc tam, kad māte paņem viņu līdzi uz naktsklubu un dzērumā aizmieg uz bērna

FOTO: Wales News Service

Māte ir ieslodzīta pēc tam, kad viņas četru nedēļu vecais bērns nomira, kad viņa dzērumā aizmiga viņam virsū, aiznesusi mazuli uz klubu, lai pati varētu izklaidēties.

26 gadus vecā Marina Tilbija tika notiesāta uz diviem gadiem un četriem mēnešiem aiz restēm pēc tam, kad kāda tiesnese marķēja incidentu kā “briesmīgu mātes egoisma gadījumu”.

Tika pamanīts, kā māte ar savu māsu atkārtoti mētāja dēlu Darianu Tilbiju turp un atpakaļ Ņūkvejas naktsklubā “Mid Wales”, pirms nogādāja viņu atpakaļ uz treileri kopā ar diviem vīriešiem, ar kuriem viņa tovakar bija satikusies. Tilbija bija tik piedzērusies, ka māsa, kas arī bija apmetusies treilerī, nespēja viņu pamodināt vienu stundu un 15 minūtes, kamēr mazulīti Darjanu aizveda uz Bronglaisas slimnīcu, kur viņš vēlāk nomira.

Svonzī Kroņa Tiesa tika dzirdēts, ka bērns tika atrasts bez dzīvības pazīmēm ar asinīm mutē, guļot blakus Tilbijai 2017. gada 31. marta agrajās stundās. Prokurore Ketrina Ričardsa teica, ka Tilbija dzērumā aizmigusi uz sava bērna, kurš pēc tam pārcietis sirdslēkmi.

FOTO: Wales News Service

Taču medicīniskie pierādījumi nevarēja pierādīt, ka viņa, uzvēlusies viņam virsū un veicinājusi viņa nāvi, nedz arī to, ka viņš varētu būt pārcietis pēkšņu zīdaiņa nāves sindromu.

Tiesnesis Pauls Tomass sacīja, ka Tilbijas vainīgā aizstāvība pret viņas dēlu ir tāda, ka “viņa bija ļoti apreibusi”. Misters Tomass sacīja:

 

“Viņa veica katastrofālas darbības, nolemjot tajā vakarā doties ārā un turpināt dzert.  Viņa vēlas izteikt tiesai, bērna tēvam un viņas pašas ģimenei savu nožēlu un vainas sajūtu par tajā vakarā notikušo. Viņas bēdas piepildīs viņu par bērna prombūtni visu atlikušo mūžu.”

 

FOTO: Wales News Service
FOTO: PA

Viņš sacīja, ka Tilbijai, kurai nav attiecības ar sava mazuļa tēvu. Kopš bērna nāves viņai ir diagnosticēta depresija un viņa ir “patiešām cietusi”. Tiesnesis Tomass teica, ka nekad nebūs zināms, vai ārsti būtu varējuši viņu glābt, ja viņa būtu cēlusi trauksmi ātrāk. Viņš arī pauda “nemieru”, ka nevar pierādīt, kas izraisīja mazuļa nāvi. Tiesnesis teica:

 

“Tā ir mātes atbildība, mātes pienākums un viņas dabiskais instinkts, lai viņas četras nedēļas vecā bērna rūpes un drošību nostādītu augstāk par visu citu. Tu pilnībā ignorēji šo pienākumu, lai varētu piedzerties vakarā. Tu biji tik piedzērusies, ka iekriti dziļā miegā un gulēji uz sava mazuļa. Bija laiks, kad viņš nekustējās. Viņam mutē bija asinis, bet tu nezināji, jo biji tik piedzērusies. Tu izrādīji apzinātu necieņu pret sava dēla labklājību.”

 

Avots: Metro.co.uk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru