Istabeni soda piesienot pie koka par to, ka atstājusi mēbeles saulē

FOTO: Viral Press

Sieviete, kas strādāja pie bagātas ģimenes Saūda Arābijā, pārcieta pazemojošu. Tiek apgalvots, ka jaukā 26 gadus vecā Lovlija Akosta Baruelo sadusmojusi savus darba devējus, atstājot dārgas mēbeles ārpusē Rijādas pilsētā.

Viens no filipīniešu kalpones kolēģiem nofotografēja Lovliju, kā viņa ar rokām un kājām ir piesieta pie koka ģimenes dārzā 9. maijā. Šonedēļ runājot, viņa teica, ka cerējusi, ka bijušie bosi atradīs savu karmu par visu to, ko viņi darījuši nepareizi. Lovlija teica:

 

“Liels paldies visiem tiem, kas man palīdzēja. Es vēlos lūgt palīdzību arī priekš pārējiem filipīniešiem, kas tur palikuši. Viņi ir tie, kas man palīdzēja un augšupielādēja manas bildes. Es baidos par viņu drošību. Ceru, ka arī viņi tiks izglābti. Tu, vecais vīrs, atradīsi savu karmu, tikai pagaidi. Turpini mums skaitīt mūsu algas. Tas ir iemesls, kāpēc tev ir slikta veselība. Tā ir tava karma par visu to, ko tu izdarīji.”

 

FOTO: Viral Press
FOTO: Viral Press

Tiek uzskatīts, ka darba devēji gribēja viņu sodīt, parādot postījumus, ko var nodarīt saule.

Kāds draugs lūdza palīdzību, un Filipīnu Ārlietu departaments palīdzēja atgriezt istabeni savā dzimtenē. Filipīnu pārstāvis teica:

 

“Ārlietu departaments (DFA) ziņo, ka Ārzemju filipīniešu darba meklētāja (OFW) Lovlija Akosta Baruelo no Saūda Arābijas ieradās Manilā 2019. gada 9. maijā plkst. 8.55. “Filipīnu vēstniecība Rijādā” ziņoja, ka OFW Baruelo lieta viņiem nodota 9. maijā, un tajā pašā dienā viņa tika repatriēta. Baruelo it kā sodīja viņas darba devējs, piesienot viņu pie koka.”

 

FOTO: Viral Press

 

Sieviete, kas apgalvoja, ka ir Akosta līdzstrādniece, lūdza palīdzību un teica, ka darba devējs viņus sāpina ik reizi, kad vien viņi izdara sīkas kļūdas.

Kopš tā laika Lovlija ir atgriezusies pie savas ģimenes Filipīnās.

Aptuveni 2,3 miljoni filipīniešu strādā Tuvajos Austrumos un Āfrikā, un vairāk nekā puse no tiem ir sievietes. Ir bijušas daudzas sūdzības par to, ka pret viņiem nežēlīgi izturas jaunie darba devēji.

Avots: metro.co.uk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru