Lidl sešas nedēļas dod bezmaksas preces, piedāvātais lielveikala darījums ir pavisam vienkāršs

FOTO: Miguel Candela/SOPA Images/ Getty

Lidl ir ieviesis gudru mārketinga triku saviem pircējiem, ļaujot viņiem katru nedēļu paņemt vienu bezmaksas preci. Lielveikals atalgo klientus jebkurā no saviem jaunajiem veikaliem ar Welcome Card.

Welcome Card ļauj cilvēkiem izvēlēties vienu bezmaksas preci katru nedēļu līdz pat sešām nedēļām jaunā Lidl veikalā. Katra maza dāvana ir veids, kā Lidls jums pateicas par to, ka esat uzticīgs zīmolam un iepērkaties jau esošajās filiālēs.

Taču jums būs jāpārliecinās, ka katru pirkumu esat iztērējis 20 sterliņu mārciņas jeb 22 eiro, lai katru nedēļu iegūtu kādu preci par brīvu. Ja jūs iepērkaties nedēļai uz priekšu, jūs droši vien tērējat vairāk nekā 22 eiro, tāpēc tikpat labi varat, iespējams, saņemt papildu dāvanu.

Lai saņemtu Welcome Card, apmeklējiet lielveikala mājaslapu, kur varat to pasūtīt bez maksas. Vai arī, ja Lidl atrodas jums tuvumā, varat tur doties, lai to pasūtītu.

FOTO: Getty

Tiklīdz jūs saņemat karti, varat to izmantot tikai nesen atvērtajā veikalā. Bet, ja jums nav bijis laika paķert savu karti, pirms veikals atveras, tad neuztraucieties, varat to paņemt arī pēc tam, kad tas atvērsies jaunais veikals.

Tā nedarbojas kā lojalitātes karte, tāpēc, iepērkoties, jūs nesaņemsiet punktus. To var izmantot tikai tad, kad esat iztērējis vairāk nekā 22 eiro par jebkuru preci, kas maksā mazāk par 3 eiro – neatkarīgi no tā, vai tā ir mājsaimniecības prece, vai tikai dažas šokolādes tāfelītes, tas ir jūsu pašu ziņā.

Ja vēlaties uzzināt, kuras Lidl filiāles tiek atvērtas jūsu tuvumā, lejupielādējiet aplikāciju, lai to noskaidrotu.

Avots: metro.co.uk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru