Patēva tēvs mājas apstākļos ar mēteļu pakaramo veic abortu mazmeitai pēc tam, kad pats viņu izvaroja

Kāda sieviete atklājusi šausminošo pāridarījumu, ko viņa pārcietusi sava vectēva (patēva tēva) dēļ, kurš viņu izvarojis jau no septiņu gadu vecuma.

Šarloti Veidu no Dienvidvelsas, kurai tagad jau ir 22 gadi, izvaroja, piekāva un seksuāli aizskāra Reimonds Hodžs, kurš pat meitenei mājas apstākļos veica abortu, izmantojot mēteļa pakaramo pēc tam, kad 12 gadu vecumā viņa bija palikusi stāvoklī.

Viņa beidzot atrada spēku 2016. gadā ziņot policijai par pāridarījumiem, un astoņus mēnešus vēlāk vīrietis tika apcietināts uz 25 gadiem par saviem briesmīgajiem noziegumiem. Šarlote, kas drosmīgi atsacījusies no tiesībām uz anonimitāti, sacīja:

“Tas palīdz apzināties, ka viņš pūst aiz restēm un ka mani pierādījumi palīdzēja viņu tur ielikt”.

Foto: HotSpot Media

Reimonds, Šarlotes patēva tēvs, brauca 200 jūdžu no Sautendosī Eseksā uz Beriju, lai pabūtu kopā ar Šarlotes ģimeni nedēļām ilgi. 2002. gadā, kad Šarlotei bija pieci gadi, Reimonds piedāvājās viņu auklēt, lai viņas patēvs varētu aiziet darīšanās, kamēr mamma bija darbā.

“Es mīlēju Reimondu tā, it kā viņš būtu mans īstais vectēvs, bet todien Reimonds bija citāds un jautāja, vai es zinu, kā skūpstīties kā pieaugušajam. Kad es teicu “nē”, viņš noskūpstīja mani uz lūpām. Pēc tam viņš man teica, ka tas esot mūsu noslēpums un ka viņš to darītu katru reizi, kad mēs būtu vieni”.

 

Izmantošana saasinājās, un nākamreiz, kad Reimonds palika pa nakti, viņš lika Šarlotei pieskarties, kamēr vecāki bija aizmiguši. Drīz vien viņa sāka baidīties no viņa vizītēm un sajutās slikti, kad Reimonds pārcēlās uz Beriju 2003. gadā, lai būtu tuvāk ģimenei.

“Viņš pārcēlās uz dzīvokli tikai dažas minūtes no mūsu mājas, un vecāki mani veda pie viņa nedēļas nogalēs. Tur viņš piespieda mani pieskarties viņam, un viņš pieskārās manām privātajām ķermeņa daļām. Viņš draudēja nodarīt pāri maniem brāļiem, ja es kādam to izstāstīšu. Es izmisīgi centos viņus pasargāt, tāpēc klusēju”.

Foto: HotSpot Media

Gadu vēlāk, kad Šarlotei bija septiņi gadi, Reimonds aizveda viņu uz savu dzīvokli, nogrūda uz dzīvojamās istabas grīdas un izvaroja, atstājot viņu nepanesamu sāpju varā. Viņa teica:

“Viņš man teica, ka to dara pieaugušie. Pēc tam viņš man no veikala nopirka saldumus, it kā nekas nebūtu noticis. Es biju slazdā”.

 

Nākošajā lappusē uzzini, ko vēl briesmīgāku audžu vectēvs izdarīja Šarlotei

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru