Suns atstāts nomirt badā, cenšoties izdzīvot tas ēda metālu, stiklu un baterijas

Foto: RSPCA/SWNS

Izbadējies un pamests suns, kas tika atrasts viss noklāts ar urīnu, kā glābiņu ēda stikla gabalus un vecas baterijas.

Suns, ko veterinārārsti nosauca par Ēriku, bija tik tievs, ka viņa ribas bija skaidri saskatāmas, un viņš nevarēja ne nostāvēt, ne pacelt galvu.

Viņš bija tik vārgs, ka tad, kad tika izglābts, sabruka, un viņs bija jāsatin metāliskās termiskas segās, lai saglabātu ķermeņa siltumu.

Foto: RSPCA/SWNS
Foto: RSPCA/SWNS
Foto: RSPCA/SWNS

Sirdi plosošās fotogrāfijas rāda, ka viņa nagi izauguši tik gari, ka tie saritinājušies. Šo suni, kas aprakstīts kā buldogu šķirnes tips, šomēnes atrada kāds Akringtonas sabiedrības loceklis tukšas padomes mājas dārzā Lankašīrā.

RSPCA inspektore Ņina Smalla sacīja:

“Viņš ir vistievākais suns, kādu es jebkad esmu redzējusi dzīvu, viņam bija ļoti pārauguši nagi un suns bija pilnīgi noklāts ar urīnu. Viņa izkārnījumos bija baterijas, stikla un metāla gabali, tikpat lieli kā 50 peniju monētas. Esd omāju, ka nabaga Ēriks ir bijis ieslodzīts kaut kur ārpus redzesloka, ēdot visu, ko viņš spējis dabūt mutē, varbūt garāžā vai šķūnī”.

Foto: RSPCA/SWNS

Par laimi, Ēriks tiek aprūpēts un atrodas uz izveseļošanās ceļa, kamēr tiek veikta izmeklēšana, lai izsekotu viņa īpašniekus.

RSPCA ir izmeklējis visu teritoriju, bet neviens nav teicis, ka viņu atpazīst. Viņam nav mikročips, ko likums prasa jau kopš 2016. gada, apgrūtinot medības īpašniekam.

Ēriks bija slimnīcā veselu nedēļu, un kopš tā laika, kad tika ievērota atveseļošanās diēta, viņa svars ir pieaudzis gandrīz par kilogramu.

Tagad viņš var stāvēt, spert dažus soļus un tikko devies uz audžumājām.

Avots: metro.co.uk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru